Hizmetlerimiz

İletişime geçmek için tıklayınız


Danışmanlık

Apsis Proje, sorumluluğunu üstlendiği tüm projelerin, saha uygulama aşamalarında da mesleki danışmanlık hizmeti vermeyi tercih ve talep eder. Projesi tamamlanmış ve ihale sürecine girmiş tesislerin saha ekiplerinin seçimi, malzeme tercihleri ve uygulama aşamaları kontrol edilir, raporlanır ve gerekli onaylar/yorumlar yapılarak işverene sunulur.

Eğitim

MİMARLARA ELEKTRİK Apsis Proje, mimarlık ve dekorasyon ofislerine elektrik disipliniyle ilgi ihtiyaç duydukları yaklaşımları aktarmaya yönelik eğitim hizmeti vermektedir. Bir tesis için gereken elektrik hacimlerinin boyutları, yapı üzerindeki konumlandırılması, enerji dağıtımında kullanılan cihazların gereksinim duyduğu destek alanlar bir saatlik eğitim boyunca görseller ve örnek projeler üzerinden anlatılır. Bunun yanı sıra […]

Sağlıklı aydınlatma tasarımları

Modern zamanların gereği olarak günlük yaşamın %80inin iç mekanlarda geçtiği ve aydınlatma teknolojileri gerçeklerini harmanlayan Apsis Proje, dekorasyon projelerinde en sağlıklı aydınlatmanın nasıl yapılması gerektiğine dair de bir eğitim paketi sunar. Mekanın gereksinim duyduğu aydınlatma şiddeti, gün içerisinde hangi saatte, hangi ışık sıcaklığına ihtiyaç duyulduğu ve bu iki bileşeni hayata […]

Proje Hizmetleri

Apsis Proje, elektrik iç tesisleri yönetmeliği kapsamını esas alarak; kuvvet, aydınlatma, reaktif güç kompanzasyonu tesisleri, koruma, haberleşme, yangın ihbar, güvenlik ve benzeri sistemlerin teknik gereksinimlere uygun ve güncel yüksek teknolojik standartları kullanacak şekilde elektrik tesisatı proje hizmetleri sunmaktadır. Konut, toplu konut, sağlık, eğitim, endüstriyel, spor, eğlence, ibadet, sayfiye vb tüm […]

BLOG SAYFAMIZI İNCELEDİNİZ Mİ?

Diğer sunumlarımız için ziyaret etmenizi öneririz.

Web sitemizin, klasik statik yapıdan uzak, portfolyo bilgisi dışında sektör ihtiyaçları hakkında bilgileri verilen, tartışma ortamı yaratan ve özgün paylaşımların yapılabileceği, gönüllü yazarlara açık şekilde hazırlanmıştır


Discover more

"Make the workmanship surpass the materials."
Any questions?

Find all the answers here

We will guide you

Suspendisse metus turpis, blandit sed dolor quis, commodo commodo elit. Sed sagittis mollis ligula eget rhoncus. Nam blandit pellentesque odio.Sus pendisse metus turpis, blandit sed dolor quis, com modo.

Sed sagittis mollis ligula eget rhoncus. Nam bland it pellentesque odio.Sus pendisse metus turpis, blandit sed dolor quis, com modo commodo elit.Aliquam consectetur pharetra diam, id placerat orci.

Discover more

A team of marvelous people.

Lorem ipsum dolor sit consectetur adipiscing elit proin sit amet placerat ut gravida purus ul. Curabitur at lacinia erat, vitae metus sed ligula sodales at ornare nunc amet placerat.

Milo creative agency.

Quisque dapibus, purus non congue pulvinar, odio nulla sodales tortor, fringilla faucibus risus massa nec nulla. Phasellus tempus erat elit vitae metus sed duis.

Take every chance drop every fear.

Mauris posuere ex ut nibh fermentum, at sodales justo sagittis. Nullam vitae massa maximus, lacinia risus eget, aliquet augue. Nullam sed nisl purus dolor amet nulla sodales tortor.

My video

Proje aşamaları için videomuzu izlediniz mi?

Çalışmalarımız hakkında

Güncel bilgiler üzerine hesaplanmaktadır.

Proje
Tamamlanan projeler
Proje
Devam eden
Paylaşım
Blog paylaşımlarımız

Etkilemşimli arayüz

Web sitemizin, klasik statik yapıdan uzak, portfolyo bilgisi dışında sektör ihtiyaçları hakkında bilgileri verilen, tartışma ortamı yaratan ve özgün paylaşımların yapılabileceği, gönüllü yazarlara açık şekilde hazırlanmıştır.

Böylece bilginin paylaşılması ve istişarelerin kazandırdığı bilgiyi, ulaşılabilir yapmak hedefindeyiz.

Bilgi al